Administracja studia II stopnia

By in
190

Trzyosobowy zespół z panią kanclerz, Anną Bogdanowicz na czele zakończył z wynikiem pozytywnym prace nad wnioskiem o pozwolenie na utworzenie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku „administracja”.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. księcia Kazimierza Kujawskiego na podstawie pozytywnej opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich – na kierunku „administracja”.

Kształcenie na studiach magisterskich rozpoczniemy od 1 października 2023 roku.         Będzie ono realizowane w ciągu 4 semestrów i zakończy się przygotowaniem pracy magisterskiej oraz egzaminem dyplomowym.

Już niedługo na stronie internetowej uczelni: www.wsp-inow.pl szczegółowe informacje dotyczące kryteriów naboru na studia II stopnia.

Dlaczego warto studiować Administrację?

  • praktyczny profil kształcenia;
  • program studiów przygotowany w oparciu o konsultacje z pracodawcami;
  • zajęcia prowadzą wykładowcy akademiccy, jak również wykładowcy-praktycy, specjaliści w wybranych dziedzinach i dyscyplinach nauki (czynni adwokaci, radcowie prawni, sędziowie, urzędnicy administracji publicznej, przedstawiciele służb Państwowej Inspekcji Pracy);
  • ważną częścią przygotowania studenta do przyszłej pracy są wizyty studyjne w instytucjach administracji publicznej i niepublicznej oraz praktyka zawodowa.
Decyzja pozytywna - administracja - studia II stopnia - profil praktyczny

 

 

54321
(5 votes. Average 5 of 5)