Administracja z rachunkowością

By in
77

          Jesteś zainteresowany pracą w administracji rządowej, organach kontroli państwowej i ochrony prawa? Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w tym zakresie? Administracja i rachunkowość to studia, które mogą być dla Ciebie świetną opcją rozwoju kariery zawodowej i okazją do podniesienia swoich umiejętności oraz wiedzy w dziedzinie gospodarki finansowej oraz przepisów prawa finansowego. To szansa dla osób, które już pracują lub chciałyby pracować w administracji państwowej. Jeżeli zatem jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich i szukasz ciekawej perspektywy na przyszłość to Administracja i rachunkowość mogą być studiami podyplomowymi, które otworzą Ci furtkę do kariery!

           Administracja i rachunkowość trwają dwa semestry, a ich celem jest przekazanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy w zakresie analizowania procesów zachodzących w gospodarce publicznej oraz gospodarki finansowej państwa. To okazja dla osób, które już chcą podjąć pracę w administracji publicznej. Po ukończeniu studiów będziesz w stanie prowadzić księgi rachunkowe, sporządzać sprawozdania finansowe czy przeprowadzać audyty finansowe w jednostkach publicznych.

        Administracja i rachunkowość to zatem studia podyplomowe, które otworzą Ci ścieżkę kariery w zakresie administracji publicznej. Sektor finansów publicznych od początku transformacji w Polsce podlega różnym zmianom, dlatego też niezwykle ważne jest wykształcenie wykwalifikowanej kadry, która sprosta wymaganiom tego sektora publicznego. Po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Administracja i rachunkowość możesz ubiegać się o pracę jako kierownik jednostki administracji publicznej, pracownik działu księgowego czy kierownik jednostek podległych. Jeżeli zatem widzisz swoją przyszłość w tej branży to Administracja i rachunkowość mogą być krokiem w stronę Twojej kariery.

Tabela Opłat    
1.Opłata rekrutacyjna: 85 zł
2. Opłata wpisowa: "Promocja 0 zł wpisowego" do dnia 31 sierpnia 2019
Kierunki studiów podyplomowychopłata w wysokości 2950 zł
Formy odpłatności przy wysokości2950 zł
Jednorazowa:2950 zł
Semestralna:I semestr 1475 zł
II semestr 1475 zł
Miesięczna (ratalna):I rata w wysokości 750 zł
następnie VIII rat po 275 zł
54321
(1 vote. Average 5 of 5)