Administracja z rachunkowością

By in
525

          Jesteś zainteresowany pracą w administracji rządowej, organach kontroli państwowej i ochrony prawa? Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w tym zakresie? Administracja i rachunkowość to studia, które mogą być dla Ciebie świetną opcją rozwoju kariery zawodowej i okazją do podniesienia swoich umiejętności oraz wiedzy w dziedzinie gospodarki finansowej oraz przepisów prawa finansowego. To szansa dla osób, które już pracują lub chciałyby pracować w administracji państwowej. Jeżeli zatem jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich i szukasz ciekawej perspektywy na przyszłość to Administracja i rachunkowość mogą być studiami podyplomowymi, które otworzą Ci furtkę do kariery!

           Administracja i rachunkowość trwają dwa semestry, a ich celem jest przekazanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy w zakresie analizowania procesów zachodzących w gospodarce publicznej oraz gospodarki finansowej państwa. To okazja dla osób, które już chcą podjąć pracę w administracji publicznej. Po ukończeniu studiów będziesz w stanie prowadzić księgi rachunkowe, sporządzać sprawozdania finansowe czy przeprowadzać audyty finansowe w jednostkach publicznych.

        Administracja i rachunkowość to zatem studia podyplomowe, które otworzą Ci ścieżkę kariery w zakresie administracji publicznej. Sektor finansów publicznych od początku transformacji w Polsce podlega różnym zmianom, dlatego też niezwykle ważne jest wykształcenie wykwalifikowanej kadry, która sprosta wymaganiom tego sektora publicznego. Po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Administracja i rachunkowość możesz ubiegać się o pracę jako kierownik jednostki administracji publicznej, pracownik działu księgowego czy kierownik jednostek podległych. Jeżeli zatem widzisz swoją przyszłość w tej branży to Administracja i rachunkowość mogą być krokiem w stronę Twojej kariery.

Tabela Opłat    
Opłata rekrutacyjna: 85 zł
Opłata wpisowa: "Promocja 0 zł wpisowego" do dnia 31 marca 2020
Całkowity koszt 2-semestralnych studiów podyplomowych:3200 zł
1. Jednorazowa:3200 zł
2. Opłata ratalna:Opłata ratalna:
asemestralna:
I semestr rata w wysokości 1600 zł
II semestr rata w wysokości 1600 zł
cmiesięczna:
I rata 600 zł
następnie VIII rat po 325 zł
54321
(4 votes. Average 4.75 of 5)